title
title
title
title
title
title
מהעת הזו גליון 257

שלום לכם קוראינו היקרים

לקראת החנוכה הקרב ובא, חג האור, חג הגבורה

מעט מחוויות השבוע שחלף.
שתי תמונות שמספרות את הסיפור שמתרחש כעת בבנייני האומה בחתונת ליטמן-ביגל, שבועיים אחרי הפיגוע:
נוער מד"א, ביניהם חברים של הנער נתנאל, אח של הכלה שהיה מתנדב במד"א, רוקדים במעגל ענק. איזה כיף בתקופה הזו לראות מולך אנשי מד"א, לשם שינוי, רוקדים.


והקבוצה בתמונה השנייה היא ממונטריאול, קנדה. לפני שבוע הרב שלהם בבית הכנסת, מארק שיפמן, הראה להם את ההזמנה הפתוחה לכל עם ישראל ואמר: "אני נוסע, מי בא איתי?". 11 חברים קנו כרטיס ובאו לכאן הערב. עבור אחד מהם, זוהי הפעם הראשונה אי פעם בישראל.
רק בשמחות.

בשמונה בערב ביום חמישי שידרתי מהחופה של אריאל ושרה ביגל ואז הלכתי משם. לקראת חצות צלצלו אליי אנשים שהיו בבנייני האומה להגיד שהאירוע האמיתי מתרחש עכשיו.


אז הנה התמונות שקצת קשה לתאר במילים וגם ראיון עם הזוג, שעוד המום מכך שלמעלה מעשרת אלפים איש שהם לא מכירים הגיעו לחתונתםלחצו כאן


סיון רהב-מאיר

פייסבוק


חיכינו לאוטובוס לבסיס בעפולה, ניגשה אל דלת האוטובוס אישה מבוגרת על כיסא גלגלים שחיפשה חייל. ניגש אליה אחד הקצינים איתו דיברה. היא התעקשה להודות לנו על שירותנו ונתנה לקצין 300 שקלים כתרומה לחיילים.

לא ידענו מה לעשות עם הכסף, אך מאחר שהתעקשה שנקנה אוכל הסכים הנהג לחכות והציע שנלך לקנות אוכל לכל האוטובוס וגם הציע שיאכלו בדרך. הקצין ואחת החיילות הלכו לפלאפל הקרוב, שם עוד זוג דתי הציע לשלם על המנות.

זה מאוד מחמם את הלב ולא מובן מאליו. אז רצינו להגיד תודה ושבוע טוב


ממפח"ט כפיר


ידיעות אחרונות

פייסבוק


נאחל לכולנו חג חנוכה שמח


גדי ליאון

העורך


גיל עוז