title
title
title
title
title
title
מהנעשה בגיל עוז - מפגש מענין על טיולים מונגשים בארץ ובעולם

מפגש מעניין על טיולים מונגשים בארץ ובעולם

 

זכינו ביום ראשון האחרון לארח בבית גיל עוז את ירון הראל, בנה של חברת הבית, אסתר המר, למפגש בו שיתף אותנו בחוויותיו בחברת גשר המארגנת ומלווה טיולים לנכים בכסאות גלגלים המגלים את העולם.

 ירון החל להתנדב בחברה ובהמשך הפך להיות עובד.


מטרת החברה להנגיש את עולם הטיולים גם לאנשים אלו המתקשים בניידות.

 

ירון שיתף אותנו בטיול בגליל שבחלקו היה באמצעות רכיבה על סוסים, שם פגש אדם חרדי שהתברר אחר כך כי מדובר בברוך חייט, מי שהלחין את הלחנים המוכרים לכולנו " מי האיש" ו"כל העולם כולו גשר צר מאוד". 

ואכן, ירון וחברת גשר מצליחים לְגַשֵּׁר בין הרצון לטייל לבין מימושו של רצון זה בפועל.

 

צפינו בתמונות מטיול בשוויץ וחשנו כי אנו מטיילים במקומות וטועמים את הריחות והצבעים ובעיקר, את החוויה הנעימה והמשמחת שכולם, כול כולם יכולים להגשים חלום ולטייל, למרות הקשיים ואולי נכון יותר, להופכם לאתגר ולהתמודדות נעימה.

 

מתוך האתר של החברה:

 

ברוכים הבאים - גשר טיולי נכים


היציאה לטיול בעולם על כיסא גלגלים, כרוכה לרוב, בחששות משבירת השגרה והיציאה אל הלא נודע.
חברת גשר,
UcanTourIt.co.il, תסייע לכם להשאיר את החששות והדאגות מאחור ולהגשים חלום במסע מלא ריגושים, חוויות והרפתקאות. בואו להגשים איתנו חלום ולטייל באתרי התיירות היפים והנחשבים בעולם. בואו לחקור, להכיר ולחוות מדינות אחרות, נופים עוצרי נשימה, אנשים חדשים, תרבויות אחרות, ובעיקר בואו לגלות את עצמכם מחדש.

לא תאמינו מה שאפשר לעשות על גלגלים.

חברת גשר,
UcanTourIt.co.il, מתמחה בטיולים מאורגנים לנכים בכיסאות גלגלים. אנו מציעים מגוון טיולים ברחבי העולם, תוך דאגה להבטחת הנגישות לנכים בכל האטרקציות, האתרים התיירותיים, המלונות, בתי ההארחה ובתחבורה מותאמת. צוות העובדים והמדריכים של UcanTourIt.co.il הינו צוות מיומן בטיפול ומתן פתרונות לבעיות שונות שעלולות להתפתח במהלך הדרך. אנו מעמידים את נסיוננו המקצועי ואת אהבתנו לאנשים, על מנת להבטיח לכם הנאה מלאה מהזמן שתבלו במחיצתנו.

 

מומלץ

 

גדי ליאון

מומחה שיקומי