title
title
title
title
title
title
חברים כותבים על הקורסים שלהם

שלום גדי,

מפעם לפעם אני קוראת את האיגרת, מה שמחבר אותי אל העמק ואל האנשים בגילי ,שהם שותפים למועדון הגדול והמיוחד בגיל-עוז.

אז תודה לך על כך.

בהזדמנות זו רציתי לשתף אותך ואת כל הקוראים ב"איגרת" בחוויה ששכרה בצידה אותה אני עוברת במשך השנים מאז התחלתי את החיבור שלי עם גיל -עוז לפני 20 שנה. כוונתי ללימוד היוגה והמדיטציה בהדרכתה של אסתי אור ים.

אלו שני החוגים שהתמדתי בהם בעקביות ובנאמנות ( למעט אילוצי בריאות ואירועים משפחתיים) כל כך הרבה שנים, ואני מתכוונת להמשיך בכך עוד שנים, ככל שיתאפשר לי.

על תרומתה של היוגה לשיפור היציבה והכוחות שהיא נותנת לי ככל שאני מתמידה בה, אוכל לספר למי שמתעניין. אני יכולה להעיד שגם בבית אני ממשיכה לתרגל וזה נותן לי כוחות שלא האמנתי שקיימים בי.

רציתי לספר לכם על שעורי המדיטציה, שלפעמים החלטתי להתחיל לראות סרטים במקומם (זה נופל באותו יום ובאותה שעה), ובכל פעם חזרתי אל חיק המדיטציה.

ראיתי בתהליך לא קצר, דברים רבים שמשתנים בי בהבנת עצמי, בשיפור היכולות שלי לקבל את החיים כמות שהם, בגיבוש אישיות איתנה, בהבנת אחרים ובקבלתם, אני מרגישה בי מין שלווה שאינה מלאכותית, והעצמה של יכולות שהיו בי לדרגה הרבה יותר גבוהה, למדתי לשחרר ולחוות את החיים הפשוטים ולתת להם משמעות אחרת ממה שהייתי רגילה.

למדתי להיות עם עצמי, ולבחור לי דרך ברגעים קשים ולא נוחים.

כל זאת אני תולה בהתמדה וביכולת של אסתי להעביר את הדברים אל כל אחד מאיתנו, אנחנו נפגשים בכל יום רביעי בשעה 10.30 בקבוצה קטנה, יושבים במעגל על כיסאות, עושים בהנחייתה של אסתי מדיטציה. בתחילת השנה יותר קצרה, לאט לאט מאריכים את הזמן, הקבוצה מורכבת מכמה ותיקים ומהרבה מצטרפים ויש קבלה טובה של מצטרפים חדשים, כבר ניסינו זאת במשך שנים.

אחרי המדיטציה יש אפשרות להתחלק בחוויות האישיות של מי שמעוניין בכך, ולימוד של נושא שאסתי מביאה אל השעור.

למעשה דרך העבודה במדיטציה הייתה בשבילי מסע ארוך של מודעות עצמית ושיפור איכות החיים שלי.

ממליצה בחום, אולי לנסות כבר עכשיו ולבוא בדברים עם אסתי.

נייד 054-6405604.בברכה

דליה יפה

ניר-דוד