title
title
title
title
title
title
משתפים - יצאתי לחפש לי מלאך

כ"ב אדר א תשע"ו

2 במרץ 2016

המסע לאיתור מלאך יצא לדרך !

המסע לאיתור מלאך של אתי חן ברייר מקיבוץ ניר דוד יצא לדרך אמש (שלישי) בערב רב משתתפים מרגש מאוד אשר הגיע לשיאו כאשר עלו בזה אחר זה תורמים ומקבלי תרומת כליה וסיפרו את סיפוריהם האישיים המרגשים. מי בנתינת חיים ומי בקבלת חיים.

לערב המרגש אשר אורגן על ידי בני משפחתה וחבריה של אתי מניר דוד הגיע קהל רב מהמועצה האזורית עמק המעיינות, מהאזור, מהגולן, הגליל התחתון וממקומות נוספים ברחבי הארץ.

רבים מכירים את אתי מבריכת השחייה או מתחום הצילום והטיולים אך רבים שלא ממש הכירו קודם הגיעו כדי לשמוע את סיפורה, לעודד, לחזק ואף לבחון את הדרך שבה יוכלו לעזור.

בערב לקחו חלק אלון ברנר, בן מעוז חיים וחבר קיבוץ מזרע אשר תרם כליה לפני שלוש שנים לרופא המשפחה שלו, ג'ודי סינגר מקיבוץ מירב אשר תרמה כליה לפני כשלוש שנים לחולת כליות בת גילה מחיפה, דוקטור איזבל בר אילן שתרמה כליה לפני שנתיים ופרופסור איתן יפה נוף, פרופסור לאימונולוגיה וחקר הסרטן, מנהל מרכז לאוטברג למחקר, שהוא מושתל כליה בעצמו וחבר הועדה הרפואית המייעצת של עמותת מתנת חיים.

לערב הגיע גם אביעד יזרעאלי משדמות מחולה שרק לפני שבועיים תרם כליה לצעירה בת 27 ממרכז הארץ ולאחר ששמע את הדוברים עלה אף הוא לבמה וסיפר על התחושה הנפלאה שמלווה אותו בשבועיים האחרונים והאושר הרב שבהענקת החיים למי שזקוק. 'תחושה של ריחוף" כך הגדיר זאת. אביעד והתורמים האחרים זכו למחיאות כפיים רמות מהקהל שהיה נרגש מאוד מהסיפורים האישיים ההירואים.

אתי חן ברייר, בת ה – 48 מקיבוץ ניר דוד, נמצאת במצב של אי ספיקת כליות סופנית בעקבות בעייה גנטית הגורמת לכליות לייצר ציסטות שמשתלטות על הכליות וגורמות לאי ספיקה, ובימים אלה הגיעה לשלב שבו היא זקוקה לתרומת כליה דחופה הייתה נרגשת מאוד לקראת הערב, במהלכו ולאחריו. "אני שמחה שיצאתי למסע הזה.

אני מקבלת חיבוק חם ואוהד מכל כך הרבה אנשים שאת חלקם אני אפילו לא מכירה. זה מחזק אותי וגורם לי לתחושה שהמלאך שלי יגיע ממש בקרוב, ואני מודה לכל מי שלוקח איתי ועם בני משפחתי חלק במסע הזה, נרתם, תורם ועוזר לי להפיץ ולספר את סיפורי בכל דרך."

לפרטים נוספים: אתי חן ברייר 050-7576339 etikabr1967@gmail.com

בתמונה מימין: ג'ודי סינגר (מירב), אתי חן ברייר, ד"ר איזבל בר אילן

ופרופסור איתן יפה נוף בתום הערב.

אופירה שגב

דוברת

גלריית תמונות