title
title
title
title
title
title
משתפים - יצאתי לחפש לי מלאך

המסע לחיפוש תורם כליה עבור אתי חן ברייר

המורה לצילום יוצא לדרך

... יצאתי לחפש מלאך

היי, זאת אתי (חן ברייר) מניר דוד, המורה לצילום. חלקכם מכירים אותי מהבריכה, מהצילום, מתערוכות, מטיולים ומהפיסבוק, את רובכם אני מכירה לא מעט שנים ועברנו ביחד חוויות נהדרות לאורך השנים.

אני מתמודדת עכשיו עם תקופה מאוד מאתגרת בחיים שלי וכך גם כל המשפחה הסובבת אותי.

אני נמצאת במצב של אי ספיקת כליות בעקבות בעיה גנטית שיש לי, בעיה זו גורמת לכליות שלי לייצר ציסטות, הרבה ציסטות, עד שהציסטות משתלטות על כל הכליות וצריך לעשות השתלת כליה. בימים אלה הגעתי לשלב שבו אני זקוקה להשתלת כליה וכמה שיותר מהר.

המצב בארץ ובעולם מורכב מבחינת זמינות של כליות (מתורמים חיים) והתור מאוד ארוך, לכן החלטתי לצאת לחיפוש. אני מחפשת מלאך אומלאכית שיעניקו לי חיים, שיתרמו לי כליה.

אני מחפשת ... כליה, בריאה, יפה וחזקה מבית טוב, שתצא איתי לדרך חדשה.

אפשר לחיות עם כליה אחת ללא בעיה, אני לומדת את הנושא, ונמצאת בקשר עם עמותת מתנת חיים ששמה לה למטרה ליצור מאגר של תורמים אלטרואיסטים (ללא תמורה) מתוך אהבת הזולת.

כחלק ממסע החיפוש שלי אני מארגנת ערב חשיפה ומזמינה אתכם לבוא לשמוע את הסיפור שלי ולהכיר מלאכים שהצילו אנשים שנזקקו לתרומת כליה. מטרת הערב היא לפרוש את נושא השתלות הכליה בארץ מכיוונים שונים, מהצד של הנזקק, התורם והנתרם ולעורר להשראה ומודעות ובעיקר כרגע למצוא עבורי תורם פוטנציאלי! ואפשרכמובן לבוא כדי לתמוך ולחזק, אשמח לראותכם עימי.

הערב יתקיים ביום שלישי, 1/3/2016, בשעה 20:00
באולם זיידן, מרכז עידן, עמק המעיינות

אורחי הערב: אלון ברנר, תורם, בן מעוז חיים, ג’ודי סינגר, תורמת, חברת קיבוץ מירב, דוקטור איזבל בר אילן, תורמת, מצפה נטופה.
פרופסור איתן יפה נוף, מושתל וחבר הוועדה הרפואית המייעצת של עמותת מתנת חיים.

הכניסה חופשית

**
תרגישו חופשי לעזור לי לחפש....ולשתף, ספרו את הסיפור שלי הלאה וביחד נמצא לי תורמ/ת

לשיחה אישית ולהצטרפות לצבא המלאכים שלי, אתי חן ברייר 0507576339

זה המייל שלי, ליצירת קשרetikabr1967@gmail.com

ויש גם דף אירוע בפייסבוק, לחצו כאן


תודה

אתי חן ברייר