title
title
title
title
title
title
אירועים בעמק





יצאתי לחפש מלאך שייתן לי חיים

ומצאתי אותו

שלום חברים, לפני כשנה וחצי יצאתי למסע לחפש לי תורם ולשמחתי הרבה מאוד מצאתי אותו ומצאתי עוד אנשים טובים בדרך, אנשים שביקשו לתת לי מכל הלב, אני מזמינה אתכם לערב יחיד ומיוחד לשמוע את הסיפור שלנו, הסיפור של העמק שלנו שהתגייס למעני ועזר לעוד אנשים אחרים, עמק של מלאכים.

בימים אלה אני תולה את המודעה ברחביי העמק והחלטתי לפרסם אותה גם כאן במידעון של גיל עוז, גיל עוז היה לי בית חם ומפרגן בשנים האחרונות ואני מזמינה אתכם באופן אישי לבוא להכיר אנשים מיוחדים, תמיכתכם נעמה לי ועזרה לי לעבור את הימים הקשים, כיתת לימוד הצילום שלי עבדה ממש עד לרגע שבו הלכתי להשתלה בקיץ והם אפילו לא ידעו...עכשיו הגיע הזמן לספר, לשתף, מחכה לכם, תבואו לשמוע על הנס הגדול שהתרחש עבורי ועבור אחרים.

 

הערב יתקיים ב"ה ביום חמישי, 27/7/2017, בשעה 20:15

באולם זיידן, מרכז עידן, עמק המעיינות

_____________________________________________
20:15

התכנסות וכיבוד קל 
20:30

דברי פתיחה

 

והנה נוסח המודעה לקריאה נוחה:

היי, זוכרים אותי? קוראים לי אתי חן ברייר, ואני מניר דוד. חלקכם מכירים אותי מהבריכה, מהצילום, מתערוכות, מטיולים, מהפייסבוק ומלוח המודעות של שנה שעברה...

לפני כשנה וחצי הייתי במצב של אי ספיקת כליות סופנית ונזקקתי להשתלת כליה בדחיפות. פניתי אליכם, תושבי העמק, בבקשה להתגייס למעני ולעזור לי למצוא מלאך או מלאכית אשר יתרמו לי כליה ויצילו את חיי. הזמנתי אתכם להצטרף לצבא המלאכים שלי ואתם התגייסתם, התפללתם, הפצתם את הבשורה ואכן מצאתי את המלאך שלי!

אני מזמינה אתכם לבוא לשמוע את סיפור המסע שלי ושל שותפיי לדרך.

מטרת הערב היא לסגור מעגל, להגיד תודה ולשתף אתכם בנס הגדול שמתרחש כאן בעמק שלנו, עמק של מלאכים.

 

אני גם רואה לי למטרה בערב זה לשוב ולגעת בנושא השתלות הכליה בארץ מכיוונים שונים - מהצד של הנזקק, התורם והנתרם, וזאת לאור הניסיון שרכשנו במהלך התהליך. נדבר על הצד הרגשי של הנותן ושל המקבל, על ההתלבטויות, על החיים לפני ואחרי, על הצד הרפואי וההִלכתי.

 

 

יישאו דברים:

אתי חן ברייר, מושתלת כליה חדשה, בריאה, יפה וחזקה מבית טוב! ברוך השם ותודה לאל, טפו טפו טפו

אסתי כץ, מתאמת השתלות כליה מתורמים חיים. בית חולים רמב"ם. בעבר עבדה אסתי כאחות מתאמת השתלות איברים מנפטרים במשך 18 שנים. חברת מעוז חיים לשעבר.

תושבי העמק שהצטרפו לצבא המלאכים שלי, יספרו על המסע מנקודת מבטם.

ג'ודי סינגר, קיבוץ מירב, תרמה כליה לרינה בשנת 2013. תדבר בשם עמותת "מתנת חיים", עמותה ישראלית שמעודדת ומגייסת מתנדבים בריאים לתרום כליות לחולים הזקוקים להשתלה.

בתום הערב יינתן זמן לשאלות ותשובות ונקיים שיחות אישיות עם מי שיחפוץ בכך.

 

רוצים להתייעץ, להתלבט, לתרום? אתם מוזמנים לפנות אלי, אתי חן ברייר 0507576339 / etikabr1967@gmail.com

 

אשמח לראותכם, הכניסה חופשית

 

 

תבואו, תבואו, תבואו, מחכה לכם, אתי