title
title
title
title
title
title
משתפיםהוראה לדורות

ישראל ואילה נדיבי מתרגשים כל שנה מחדש ב־1 בספטמבר, אבל השנה היום הראשון ללימודים יהיה מרגש במיוחד • בכל שכבה מכיתה א' עד י"ב יהיה להם לפחות נכד או נכדה אחת - ובסך הכל ילוו ביום ראשון הקרוב 20 מנכדיהם לבית־הספר • "אין גאווה גדולה יותר לסבא וסבתא מאשר לראותם בכל שכבות הגיל ובכל רחבי הארץ"

 

תמר טרבלסי חדד – ידיעות אחרונות


בין ההורים הנרגשים שילוו את התלמידים לבית־הספר השבוע נמצאים סבא וסבתא שיתרגשו לפחות כפול עשרים: ישראל ואילה נדיבי מהיישוב מחולה בבקעת הירדן ילוו 20 מנכדיהם, שיצעדו כל אחד לבית־הספר שבו הוא לומד ברחבי הארץ, וביחד יהוו נציגות מכובדת של המשפחה במערכת החינוך מכיתה א' ועד י"ב.

 

אתמול נפגשו הנכדים עם סבא וסבתא לציון סיום חופשת הקיץ וזכו לקבל את ברכתם לשנת הלימודים החדשה. "השבט שלנו גאה בנכדים המקסימים שגדלו וצמחו", אמר סבא ישראל נדיבי, "ואין גאווה גדולה יותר לסבא וסבתא מאשר לראותם בכל שכבות הגיל ובכל רחבי הארץ".

 

שלושה מילדיהם של בני הזוג נדיבי עוסקים בהוראה בעקבות אמם אילה, מורה ותיקה שלימדה 30 שנה. אילה השלימה את לימודי הדוקטורט במקביל לגידול הילדים ולעבודתה כמורה, וכיום היא מרצה במכללה בירושלים.

 

“אנחנו שומעים לפעמים שאומרים שקשה לגדל ולחנך במשפחה ברוכת ילדים”, הוסיף ישראל, “אבל המשפחה שלנו היא ההוכחה לכך שגם במשפחה גדולה ניתן להגיע להישגים עם חינוך טוב”.