title
title
title
title
title
title
מהנעשה בגיל עוז - לילה לבן גם וגם

"לילה לבן גם וגם" תשע"ח – 2018

 

אוגוסט, הוא החודש החם בשנה, הוא חודש הנכדים הבילויים,  חודש החופשות, הוא הזמן בו מתחילות המחשבות על השנה החדשה.

לכן בחרנו לקיים את הלילה הלבן באוגוסט, במרכז עידן, מקום מושבו של המתנ"ס על שלל פעילותיו, עידן טכנולוגי החדשני ואנחנו בית גיל עוז, הבית של ותיקי עמק המעיינות.

המטרה בערב הזה לחשוף את המיטב אותו מציעים הגופים היושבים במתחם -  לימודים, תרבות פנאי עשירה, ספורט, מוסיקה, מחול ויצירה בכל גווניה.

 

גם השנה השתתפנו בחגיגה, תערוכת היוצרים המיוחדת שלנו, עוררה התפעלות גדולה, המבקרים הצעירים העידו שאין להם סבלנות לחכות לגיל הפרישה בה יתפנו ליצור.

 

צוות ה"משפחג" גם כן היה שם, הצוות שעומל ועורך לקראת החגים, גיליון "משפחג" עמוס רעיונות להטענת שולחן החג בתוכן מסורתי ומודרני . הצוות חשף את הפעילות שלו והמבקרים שמו על עץ המשאלות שלנו משאלה לשנה שתבוא. נאחל שיתגשמו כל המשאלות.


 

עבודות חברי מרכז היום מלאו דוכן מכירה והראו את היכולת והרמה הגבוה של היצירה בסדנאות שלנו.  על הרחבה במרפסת המשקיפה אל נוף העמק, ישראל שבתאי הרקיד את הבאים בריקודי עם ישראלים אהובים ויפים. ישראל הוא המרקיד בחוג ריקודי העם שלנו, המתקיים בכל יום שני ב 17:00 ומושך אליו גם רקדנים לפני גיל הפרישה.


האירוע היה רב משתתפים, תוסס ועליז, נכון שלא רבים מקרב הסבים והסבתות מגיעים להמולה הקהילתית הזו, אך נראה לנו חשוב שהבנים והנכדים נחשפים למתרחש בביתנו, בכתות ובסדנאות.

 

ורד רוס 

קידום השירות וייזום פרויקטים

גיל עוז - עמק המעיינות

050-8878881